Proponujemy zestawy eko-ziół, adresowane szczególnie do odbiorcy, który dopiero zaczyna przygodę z uprawą roślin przyprawowych i leczniczych. W zestawach znajdują się takie gatunki ziół, które z powodzeniem można uprawiać w doniczkach na parapecie, tarasie, czy w pobliżu grilla.

Sadzonki ziół są młode, jędrne, zahartowane na świeżym powietrzu, tak aby nie przeżywały „szoku” po przyniesieniu do domu. Jest to niezwykle istotne, gdyż zioła „marketowe” najczęściej są tak produkowane, aby osiągnąć dużą ilość masy zielonej, którą należy natychmiast wykorzystać, a pozostałą część rośliny wyrzucić.

Jakość i walory smakowo – zdrowotne naszych roślin wynikają ze sposobu ich uprawy z uszanowaniem zdrowego ekosystemu. Jednym z znaczących zabiegów jest kilkakrotne szczepienie podłoża i samych ziół pożytecznymi mikroorganizmami zwanymi Pro BioEmami.

Zestawy są tak przygotowane, aby po opuszczeniu naszego gospodarstwa mogły przez 3-4 tygodnie rosnąć nadal w doniczkach startowych. W miarę możliwość należy je szybko przesadzić do większych doniczek lub ogrodu, aby poprawić warunki wodno-powietrzne.

Oferujemy Państwu dwa rodzaje zestawów, które zawierają miks czterech lub dziesięciu ziół:

  • Komplet ziół umieszczony jest w atrakcyjnym, ekologicznym opakowaniu, wykonanym z kartonu makulaturowego.
  • Wnętrze wyłożone jest celofanem, co umożliwia ich podlewanie.
  • Ściółka na wierzchu ogranicza parowanie wody z ziemi i jest elementem dekoracyjnym.
  • Każdy gatunek zioła posiada barwną etykietę, z opisem zastosowania.
  • Gratis – rośliny zaopatrzone są w dawkę startową wysokiej jakości, długo działającego (ok. 4 miesiące) nawozu.

Czteropak ziół

W naszym „Czteropaku” znajdą Państwo cztery gatunki ziół wybrane losowo spośród następujących: bazylia, mięta, oregano, szałwia, rozmaryn, lawenda.

4pak

Dziesięciopak ziół

Do zestawu (10 paku) wybranych jest 10 gatunków ziół: bazylia, mięta, tymianek, rozmaryn, oregano, szałwia, lawenda, pietruszka naciowa, majeranek, cząber. Połowa z tych ziół występuje w kilku odmianach, które losowo będą trafiały do zestawu.

10pak

 

Jeżeli prowadzą Państwo kwiaciarnię i są zainteresowani zakupem zestawów ziół i wprowadzeniem ich do sprzedaży, to oferta jest dostępna również TUTAJ>>